Validace nápadů s Jakubem Pacandou

Categories: , , Tags: ,

Product Description

Když dostanete nápad, který začnete realizovat, pak obvykle:

  • Sami a bez jakékoliv podpory začnete pracovat na jeho realizaci (platíte svým časem)
  • Sami a bez jakékoliv podpory sestavujete obchodní a marketingový plán (platíte svým časem)
  • Zaplatíte copywriting, grafiku a další podklady k webovým stránkám (až 5 000 Kč)
  • Necháte si vytvořit jednoduché webové stránky (10 000 Kč - 15 000 Kč)
  • Začnete řešit SEO (2 000 Kč až 3 000 Kč / měsíc)
  • Intenzivně se začnete vzdělávat a doplňovat si znalosti (platíte svým časem)
  • Začnete prodávat a dělat neplacenou propagaci na sociálních sítích (platíte svým časem)

Když výše uvedené sečteme, po 6 měsících transformování myšlenky na projekt, investujete zhruba 30 000 Kč až 50 000 Kč. V případě, že neuspějete, není to až tak velká pohroma, pokud by se to týkalo jen peněz. Co si ale obvykle nezapočítáte, je čas, který v tomto nejtěžším stádiu projektování investujete. Je zcela snadné propadnout nadšení z vize, kterou máte, a věnovat ji hodiny a hodiny denně. Jako snílek jsem se pro svou myšlenku mnohokrát zapálil a jako workoholik ji často obětoval i 12 hodin denně. Celkem jedenáct nápadů jsem od svých 19 do 29 let nedokázal zhmotnit, proinvestoval jsem několik milionů korun (obvykle ne vlastních), a přesto jsem dělal stále tu samou chybu. Nikdy jsem si neověřil velikost poptávky. Vždy jsem si říkal, že to přece musí chtít každý. No, nechtěl. Teprve u mých posledních projektů jsem si nejprve důkladně prověřil poptávku a zajistil prvotní klientelu. Má agentura Wuwej Community s.r.o. vznikla až po té, co jsem věděl, že mi první klient zaplatí 140 000 Kč na prvních 6 měsíců dopředu. Tento klient se mnou spolupracoval tři roky a já díky tomu mohl své myšlenky financovat. Díky tomu jsem si nemusel půjčovat peníze od banky ani od rodiny. Nežádám o dotace, funguji bez investorů. Platforma Genusio vzniká podobným způsobem. Nové myšlenky si nejprve validuji. Zkrátka hledám to, za co mi jsou druzí ochotni zaplatit, a to jim pak nabízím. Díky tomuto nastavení mysli se mé myšlenky a vize konečně začaly zhmotňovat. A v neposlední řadě se také cítím mnohem více svobodný. Jediný, kdo mě může úkolovat, jsou dlouhodobě platící klienti, kteří pravidelně odebírají některé z mých předplatných.

Jsem tu pro ty, kteří mají mnoho nápadů a chtějí je co nejrychleji otestovat trhem a následně z nich udělat samo-financovatelné projekty. Jsem tu pro ty, kteří jsou označováni za snílky, blázny či inovátory a cítí se být svým okolím nepochopeni. Nezáleží na tom, jakou máte barvu pleti, odkud pocházíte nebo zda se vám líbí stejné pohlaví. Je mi jedno, jakou volíte politickou stranu, zda věříte v Buddhu, Ježíše, Alláha nebo jestli jste se právě vrátili ze svých cest po Amazonii, kde jste si myšlenky srovnali díky Ayahuasce. Je mi jedno, zda jste měli těžké, nebo naopak nádherné dětství. Jestli pocházíte z bohaté rodiny, nebo jste vyrůstali v dětském domově. Je mi jedno, zda máte vysokoškolský titul, nebo jen základní školu. Co je pro mě důležité, je vaše odhodlání žít sebevědomý a spokojený život už dnes. Jedině tím, že dokážeme ze sebe udělat samostatné a zodpovědné jedince, můžeme být přínosem svým rodinám, přátelům i celé společnosti kolem nás.

Prohlédnout si nápady

Řekl bych, že ano. V tomto programu s nikým nespolupracuji déle než 6 měsíců. Mým cílem je ověřit vaše myšlenky na trhu a vytvořit z něj co nejrychleji samo-financovatelný projekt. Nechci, abyste mi platili déle, než je potřeba. Pokud se povede váš nápad trhem ověřit, pak už mě dál nepotřebujete a měli byste si poradit bez problémů sami. Pokud se nám to nepovede, měli byste se té myšlenky co nejdříve pustit, než z vás vytáhne zbytečně mnoho peněz. Já to tak se svým podnikáním také dělám.

S penězi, které mi projekty vygenerují, hospodařím takto:

Z každé transakce za mé konzultace zůstává 80% na účtu Wuwej Community s.r.o. Z nich dnes kromě sebe (odborníka na Community Development a Subscription modely) pokrývám náklady na copywritera a grafika. Díky tomu mám také možnost rozšiřovat svůj tým o další specialisty, kteří se starají o to, aby váš profil na Genusiu byl co nejlepší. Svou společnost postupně překlápím z agenturního byznysu do investiční skupiny, abych v budoucnu mohl investovat do dalších skvělých nápadů, se kterými za mnou přicházíte. Největší radost mám však z toho, že platforma slouží nejen mně, ale i dalším lidem, kteří z toho mají vlastní užitek.

Zbylých 20% re-investuji do rozvoje Genusia

Kromě toho, že díky Genusiu mám možnost sám značně uspořit náklady a čas na rozjíždění vlastních nápadů, pomáhá mi to i s rozšiřováním vlastních horizontů. Momentálně do katalogu nahráváme níže uvedené oblasti zájmů, které mezi sebou začínáme porovnávat:

Ještě váháte nad užitkem mých služeb?

Nevadí! Můžete se bezplatně připojit do Klubovny Jakuba Pacandy na Facebooku a tam se na cokoliv zeptat, jako to dělá 300+ dalších snílků a vizionářů. Jste vřele vítáni.

První měsíc, první krok

  • Zaplatíte prvních 2 500 Kč za Premium předplatné
  • Vyplníte vstupní formulář, který mi řekne více o vašich nápadech i obchodním myšlení (cca 45 min.)
  • Dáme si první online konzultaci, kde společně sestavíme první nástřel vaší obchodní nabídky a cen pro vytvoření profilu na Genusiu (90 min.)
  • Vytvoříme společně profil na Genusiu, který bude vytvořen v ceně prvního předplatného (ušetříte tím 10 000 Kč až 15 000 Kč za tvorbu vlastního webu)
  • O copywriting a základní grafické úpravy profilu se postará Wuwej Community s.r.o. v ceně prvního členství (ušetříte tím 3 000 Kč až 5 000 Kč)

Následující měsíce

  • Vyberete si jedno z mých nabízených předplatných a podle toho budeme společně posouvat Váš projekt buď jen přes Messenger, nebo formou pravidelných 90 min. online konzultací (1 000 Kč až 2 500 Kč měsíčně)
  • Naučím vás ponořit se do hluboké, soustředěné práce a dělat zásadní kroky, které povedou k rychlému ověření vašeho nápadu trhem. Do projektu budete investovat maximálně 5 až 10 hodin svého času měsíčně (víc v této fázi není potřeba)

Related Communities

Kč / month
Kč / month
Kč / month
Kč / month