Šťastná mysl Veroniky Petrové

Categories: , , Tags: ,

Product Description

Upřímnost, svoboda a nezávislost, jsou základní tři hodnoty, kterých si na druhých i sama na sobě vážím. Abych sobě i lidem kolem mě udržela šťastnou mysl opírám se o víru, odvahu a naději.

Možná jste (jako kdysi já) dočasně ztratili smysl života nebo chuť do jeho další části. Možná Vám to, co děláte, už zkrátka nedává smysl a hrozí Vám syndrom vyhoření. A nebo jen hledáte způsoby, jak zlepšit svoji finanční situaci, práci či partnerství. Ať už Vás sem přivedlo cokoliv, jsem tu pro Vás.

Obsah členství Basic

✔ Členství v uzavřené skupině Žít v srdci na Facebooku

V naší uzavřené skupině Žít v srdci se můžete potkat s lidmi, kteří aktuálně hledají odpovědi na otázky Kdo jsem? Proč tady jsem? Jaké je moje životní poslání? Jaký je můj smysl života? Zároveň skupina slouží jako rychlá pomoc v nepříjemné či těžké životní situaci nebo jen pro pobavení, inspiraci a motivaci.

Obsah členství Medium

✔ Pravidelná online setkání členů naší komunity

Kolikrát se zdá, že jsme na věci sami. Uvidíte, že lidí, kteří jsou na pokraji vyhoření nebo ve fázi hledání sebe sama je dost a dost. Členové naší uzavřené skupiny se pravidelně setkávají online, kde spolu o svých problémech diskutují z pohodlí domova a řeší své problémy společně.

✔ Individuální podpora na Messengeru či WhatsAppu (garance odpovědi do 48h)

Jste spíš introvert či introvertka, který preferuje individuální přístup? Pak mi můžete kdykoli napsat na Messengeru nebo WhatsAppu, kde s Vámi Vaše potíže či kroky kupředu ráda proberu.

Obsah členství Premium

✔ Individuální online konzultace (60 min)

Pracuji na základě tzv. Results coaching systému, který je zaměřen na výsledky, cíle, strategii a směřování k cíli pomocí ukotvování jednoduchých návyků do našich životů. Nastavíme si pravidelná měsíční sezení a budeme spolu pracovat na Vašich výsledcích dlouhodobě. Zároveň pracuji a působím terapeuticky.

Odměna za roční platbu předem

Předem děkuji všem, kteří do mě vloží svou důvěru a jsou ochotni mou práci ohodnotit platbou kteréhokoliv členství na 12 měsíců dopředu. Jako odměnu za tento šlechetný krok, Vám ráda daruji Nauku prastaré techniky 5 Tibeťanů, včetně základů meditace a naučení plného jógového dechu v hodnotě 10 000 Kč.

Related Communities

Kč / month
Kč / month
Kč / month
Kč / month
Kč / month