Product Description

Paper Hub je sdílená kancelář v Paralelní Polis pro liberálně smýšlející, inovativní freelancery a startupy se zájmem o témata digitální svobody.

Pracuj na svém projektu v prostředí, které ti nejvíce vyhovuje – u standing desků, širokých stolů v openspace, vlastního stolu v kanceláři nebo vleže v našem chilloutu.

Paper Hub je coworkingový prostor v Praze 7, příjemné prostředí a dobré pracovní zázemí pro angažované, inovativní a kreativní lidi. Jsme otevřeni freelancerům, studentům, malým firmám a startupům i lidem, kteří mimo svou hlavní práci realizují další projekty. Svým členstvím dávají najevo zájem o myšlenky a témata Paralelní Polis snoubící umění, společenské vědy a nové technologie.

Přátelské a klidné prostředí

V Paper Hubu si zakládáme na dobrých vztazích, důvěře a pohodové atmosféře. Všichni si tu tykáme, vzájemně sdílíme naše know-how a inspirujeme se. Těšit se můžeš také z prostředí plného svobody, a to i ve formě flexibilního členství bez závazků a přesně podle tvých potřeb. Bude se ti tu tedy nejen dobře pracovat, ale budeš se tu doslova cítit jako doma.

Originální a komfortní design

Pro interiéry Paper Hubu vybíráme takové vybavení, abychom co nejvíce podpořili tvou kreativitu. Nech se inspirovat modulárním papírovým nábytkem z voštiny nebo neotřelými doplňky vytištěnými na 3D tiskárně. Neobvyklé pracovní prostředí Paper Hubu bylo také několikrát oceněno, například v soutěži Zasedačka roku 2015 nebo za nejlepší coworking ve střední Evropě v roce 2016. Ještě důležitější než design je však pro nás tvé pohodlí a spokojenost.

Inovace a nové technologie

Jako “stálý obyvatel” Paralelní Polis budeš mít nejblíže k našim hlavním tématům, jako jsou decentralizace, svoboda na internetu a kryptotechnologie, a také zajímavým kontaktům, nejen díky mezinárodnímu Hackers Congressu. Začíná to seznámením s kryptoměnami, kterými platíš za členství, ochranou tvého soukromí v digitálním prostředí a končí… třeba vývojem vlastního projektu na blockchainu.

 

Více informací na: https://www.paperhub.cz/