Nutris – kurzy o výživě

Category:
Category:

Product Description

Nutris je první a v ČR největší pořadatel kurzů a seminářů pro akreditované výživové poradce provozující profesi výživový poradce.

Společnost Nutris® začala v ČR jako první pořádat rekvalifikační kurzy pro výživové poradce a poradenské semináře o výživě a sportovní výživě. Zakladatelem a odborným garantem Nutris® je přední český odborník na výživu a doplňky stravy Ing. Ivan Mach, CSc., autor mnoha odborných článků, publikací a prezident Aliance výživových poradců ČR, který současně vyučuje výživu na třech Vysokých školách.

Díky společnosti Nutris® a prostřednictvím vysoce kvalifikovaných lektorů a zkušených poradců máte příležitost získat odborné znalosti a osvědčení v oboru Poradce pro výživu. Ten je komplexně doplněn o možnosti navazujícího vzdělávání, tj. pravidelné semináře a specializované kurzy – např. např. praktické kurzy o sestavování jídelníčků, kurzy o sportovní výživě akreditované Aliancí výživových poradců ČR ad. Společnost Nutris® předává úspěšným absolventům kurzů mezinárodně platný certifikát, který držitele opravňuje k vykonávání pracovní činnosti Poradce pro výživu i na základě živnostenského oprávnění.

Více informací na: http://nutris.net/