Product Description

Jsme komunita, která vás provede těhotenstvím.

Čekáte miminko nebo nad těhotenstvím teprve uvažujete? Chcete se dozvědět ty správné a podložené informace od odborníků? V naší skupině vás provedeme od období, kdy miminko plánujete, přes samotné těhotenství, až po konec šestinedělí. Chceme, abyste měla tu nejlepší péči od samotného začátku. Podporujeme ženy v těhotenství a šestinedělí tak, aby byly informované, sebevědomé a prožily těhotenství i šestinedělí v klidu a bez stresu. Chceme, abyste se na svůj porod těšila a užila si ho.

  • Spolupracujeme se studenty porodní asistence.
  • Dozvíte se informace o vyšetřeních v těhotenství, porodu i šestinedělí.
  • Zjistíte, jak se zaopatřit, abyste prožila porod, takový jaký si plánujete.
  • Díky odborníkům ze zdravotnictví zjistíte, jaké jsou vaše práva.
  • Veškeré informace jsou tu pro vás seřazeny v přehledných kategoriích.
  • Skupina je soukromá ale i tak je tady možnost psát své dotazy přímo odborníkům do soukromé zprávy.
  • Ve skupině se navzájem podporujeme a sdílíme své radosti i starosti.
  • Své místo ve skupině budete mít tak dlouho, jak jen si budete přát.
  • Členky placené skupiny budou dostávat nejen pravidelné e-maily, ale budou mít přístup k rozhovorům, bonusům a pracovním listům. Čekají vás pravidelné lekce cvičení a jídelního plánu.

Kateřina Kotačková

Maminka 3 úžasných dětí, zakladatelka projektu Kuchyně bez hranic a nadšená duše Ma&Mi. Stará se o všechny schůzky, domlouvá hodnotný obsah do diáře od odborníků a dohlíží zkušeným okem na chod projektu.

Lenka Zelnitiusová

Kreativní redaktorka a požitkářka na plný úvazek se slabostí pro češtinu a cestování v jednom. Kromě šíření dobré nálady má v Ma&Mi na starost tvorbu diáře a veškerou pisatelskou činnost související s diářem a blogem.

Kristýna Hodonská

Volnočasová (skoro)pedagožka domu dětí a mládeže. Na starosti má děti předškolního věku, kterým, s velkou péčí, pomáhá při zpěvu, tanci a jiných pohybových aktivitách. V projektu Ma&Mi má na starosti práci s textem a grafiku.

Členství ve skupině Průvodce těhotenstvím na Facebooku

Připojte se zdarma do skupiny Průvodce těhotenstvím, diskutujte, vzdělávejte se a najděte podporu v těhotenství. Pravidelně sdílíme rady a tipy, vybízíme k zamyšlení a diskusi. Buďte všeho součástí.

Obsah členství Medium

✔ Členství ve skupině Jsi v tom, ale ne sama!

Články od odborníků, zdravé recepty pro období těhotenství, podpora skupiny i možnost konzultací. To vše v komunitě stejně naladěných žen.

✔ Online Pokec nad břichem.

Sejděte se s námi online! Popovídáme si o všem, co potřebujete řešit. Jsme tu pro vás, abyste na těhotenství nebyla sama. Společně se to lépe táhne!

Obsah členství Premium

✔ Webinář s odborníky

Pravidelné setkání s odborníky ohledně těhotenství a šestinedělí. Vždy na dané téma tak, aby vám to bylo ku prospěchu. Součástí webináře je prostor na dotazy, abyste si odnesly co nejvíce informací a odpovědí na to, co vás zrovna tíží. Protože vy jste ty, na kterých nám záleží.

✔ Konzultace přes Messenger (garance odpovědi do 48 h)

Potřebujete naléhavě vyřešit téma, které se týká vašeho těhotenství či šestinedělí? Napište nám – do 48 hodin se vám ozveme a případně vás propojíme s odborníkem z našich řad.

Tištěný diář Ma&Mi a další BONUSY za roční platbu Premium členství

✔ Tištěný diář Ma&Mi – průvodce těhotenstvím a šestinedělím

✔ Desatero chování pro návštěvy po narození dítěte

✔ Desatero chování pro tatínky

Related Communities