Lifefood.cz

Category:
Category:

Product Description

Lifefood je česká firma vyrábějící široký sortiment výrobků v rámci živé stravy, tedy konceptu upřednostňujícího potraviny zpracované při teplotě do 45°C.

Lifefood je jedinou a největší firmou v Evropě vyrábějící tak rozsáhlý sortiment živé stravy. Škála vlastních výrobků zahrnuje za nízkých teplot sušené sušenky, placky, krekry, koláčky, pikantní oříšky a klíčky, a zeleninové chipsy, dále za studena vyráběné energy tyčinky a dezertní kuličky ze sušeného ovoce a oříšků, živou čokoládu a dezertní krémy.

Kdo jsme

Jsme česká firma, která je průkopníkem, leadrem a inovátorem v oblasti RAW FOOD (živé stravy) v České republice i v zahraničí. Již 12 let pro vás vyrábíme prvotřídní RAW produkty v té nejvyšší BIO kvalitě, které posilují vaše zdraví, vitalitu a radost ze života. Navíc mají skvělou chuť.

Náš záměr

Naše kvalitní a chutné RAW BIO produkty jsou plné životní energie, živin, vitamínů, minerálů a enzymů v původní teplem neznehodnocené kvalitě. Naším záměrem je skrze ně podporovat zdravý, radostný, udržitelný a vědomý život na planetě Zemi.

Více informací na: https://www.lifefood.cz/

Related Communities

Kč / month
Kč / month
Kč / month
Kč / month
Kč / month