Coworking Prague

Categories: , , Tags: , ,

Product Description

Multifunkční prostor určený pro práci, odpočinek, workshop nebo soukromý večírek.

Jsme vegetariánské rodinné bistro a po zkušenostech v gastronomii, které máme nejenom z Prahy, ale i například z Londýna, Francie či Španělska bychom chtěli lidem ukázat, jak nápadité, kreativní, chutné a barevné mohou vege jídla být a že si u nás může pochutnat opravdu každý – od vegana, fitnesáka až po zaryté masožravce, kteří u nás zjistí, že se dá vymyslet i něco mnohem lepšího než je krkovička.

Hodně cestujeme a proto na našem sezónním menu můžete ochutnat jídla ze všech koutů světa. Momentálně je u nás oblíbená jak česká klasika – noky s červeným zelím, které je skvěle vychucené s uzeným tofu s osmaženou cibulkou tak i např. Budha bowl nebo Fancy tatarák s kozím sýrym a červenou řepou.

Máme širokou nabídku vín a prosecca, které Vám rádi spárujeme s jídlem a posuneme Váš zážitek z oběda či večeře u nás ještě o level výš. Ale samozřejmě Vás rádi přivítáme i třeba jenom na dobrou kávu, čerstvě upečený koláč nebo nějaký koktejl či spritz, kterých je na našem nápojovém menu celá řada. Nedílnou součástí našeho Bebos bistra je také eventové a coworkingové centrum.

Více informací na: http://www.bebos.cz/