Asociace.BIZ

Category:
Category:

Product Description

Chceme změnit digitální džungli v kultivované a férové prostředí. Proto edukujeme laiky a společně si utváříme standardy práce, které znamenají přínos pro koncové klienty.

Asociace.BIZ sdružuje významné internetové agentury a IT společnosti, které se věnují vývoji a realizaci internetových řešení. Asociace.BIZ chce zadavatelům představovat možnosti využití internetu jako nástroje k efektivní a interaktivní prezentaci své společnosti, zvýšení povědomí o značce pomocí kreativního a moderního pojetí a v neposlední řadě k využití internetu jako prodejního kanálu. Jako autor a odborný garant Asociace.BIZ pořádá každoročně soutěž Internet Effectiveness Awards, která se zaměřuje na ocenění efektivních internetových řešení. Asociace pořádá konference a semináře, vydává odborné publikace a poskytuje zpravodajství ze světa online. Členské společnosti vyvíjejí internetové portály, e-shopy, vnitropodnikové portály – intranety, extranety, www prezentace, internetové aplikace. Členové Asociace.BIZ poskytují profesionální služby také v oblasti on-line marketingu a propojování marketingových nástrojů s aplikacemi.

Naše vize

Asociace.BIZ chce být nejvýznamnějším sdružením dodavatelů internetových řešení v České republice. Přijímáme jen dodavatele, kteří se soustředí na obchodní přínos svých produktů a služeb pro klienty.

 

Více informací na: http://www.asociace.biz/

Related Communities